Mihavé světlo-příběhy

22. dubna 2010 v 22:16 | Cullens lady|M| |  Povídky
Úvod- příběhy
Pokračování představování postav, možná ještě dodám galerii. Myslím, že nakonec to není tak špatvé. Hlavně to chce potlesk, že jsem si vzpomněla na Severní válku. Příznávám, že anglického krále jsem si vygooglovala, ale jinak jsem se snažila, aby to bylo z hlavy.Edgar: Narodil se 9.5.1326 ve Skotsku. Pocházel ze šlechtické rodiny, veškeré vzdělání mu poskytla matka, která vyrůstala v klášteře. Měl dva bratry a čtyři sestry. Byl nejmladší, proto v něj otec nevkládal velké naděje. Rozhodl se utéct z domova, protože si přál malovat, což mu otec neschvalovat, chtěl, aby se věnoval více lovu. Utekl, když mu bylo 18 let. Už jako člověk měl velké charysma, uměl se dobře prosadit. Dostal se až do Anglie, kde jeho obrazy sklízely obrovský úspěch. Dokonce se stal malířem krále Eduarda III., který si ho velmi oblíbil, dokonce mu důveřoval natolik, že mu zdělovat téměř vše. U dvora prožil 7let. Jednou, když v noci kráčel Londýnskými uličkami, aby našel inspiraci, vybrala si ho jako kořist smečka upírů. Jedna upírka si všimla, že by mohl mít zvláštní schopnosti. Upíři se začali hádat, Edgar utekl, ale nějaký upír(neznámo který) ho zezadu napadl a Edgar se proměnil. Bloudil a nevěděl, co má dělat. Jednou narazil na Anthonyho. Edgar si usmyslel, že založí vlastní skupinu nadaných upírů a díky jeho schopnostem se mu to povedlo.Vše, co si zamane, se mu podaří uskutečnit.

Anthony: Narodil se ve Španělsku roku 1354. Byl nejhezčí kluk z celé Villasinti(město ve Španělsku). Jeho přítelkyně Inés jednou zmizela za záhadných okolností. Když se jí vydal hledat, narazil na jednu upírku, která se ho pokusila zabít. Byla novorozená a ne moc zkušená, proto ho omylem přeměnila. Později zjistil, že to byla Inés, od té doby o ní neslyšel. Začal se toulat. Narazil na zkušenějšího upíra, Edgara. Společně založili smečku Moraganových.
 Všechny okouzlí, nikdo proti němu nemůže bojovat, protože jsou z něj všichni mimo.

Faith:Faith si na svůj lidský život nepamatuje(stejně jako Alice). Edgar má teorii, že je to díky jejím schopnostem. Život člověka má nahrazený. Anthony ji našel ležet v bezvědomí na břehu moře, když byl na lovu. Myslel si, že je člověk a chtěl jí zabít. Později zjistil, že je upír. Porvali se, ale Anthony ji lehce přepral. Dovlekl jí k Edgarovi, který jí všechno vysvětlil a ona souhlasila, že se k nim přidá. Později se zamilovala do Matthewa.
Faith vypadá jako člověk, má zelé oči a netřpytí se. Nedokáže ovšem odolat lidské krvi, dobře mate.

Conrad: Jeho rodinu zabili upíři. Přežil jen on a jeho bratr, který se stal lovcem upírů, zatímco Conrad upíry vyhledával, abyho přeměnili. Morganovi objevil náhodou. Jako téměř každý si Faith spletl s člověkem a myslel, že se jí chystají přeměnit. Přemlouvala Edgarda tak dlouho, dokud se Edgar nenaštval, a neproměnil ho, aby poznal, že být upírem není žádná slast. Později se u Conrda objevil obrovský dar. Když se soustředí, umí číst myšlenky, má záblesky z budoucnoti(mnohem rozostřenější a nepřesnější, mež má Alice), je taky stopař, odhalí téměř každé tajemství, vidí schopnisti ostatních a na všechno zná odpověď. Navíc se jeho schopnosti stále rozrůstají a rozvíjejí. Stále se u něj objevují nové schopnosti. Navíc umí zcela přesně určit charakter osoby.

Matthew:Jeho otec byl švédský generál v Severní válce. Už od malička byl Matthew vychováván jako voják. Vykazoval velké nadání, nikdy neprohrál. Otec ho čato brával do Ruska, aby viděl, koho bude později zabíjet. Matthewův starší bratr ho nenáviděl, protože ho měl otec radši. Proto Matthwa ve spánku ubodal k smrti. I přesto Matthew přežil, jeho bratr neporušil žádné důležité orgány, protože byla tma a on pořádně neviděl, navíc měl tupou dýku. Matthew se odplazil do lesa. Věděl, že takhle raněného by ho zabili, a ani by se ho nepokzsili zachránit. V lese na něj narazila Faith, neváhala a pokusila se ho proměnit. Úspěšně, i když neuměla moc dobře odolat lidské krvi. Když ho už proměněného přivedla k ostatním, Anthony a Conrad ho chtěli zabít, ale Edgarovi přišlo, že měl až moc velké štěstí, než aby byl obyčejný, proto ho ušetřil. Faith se do Matthewa zamilovala a on do ní.
 Umí výhodu soupeře obrátit v nevýhodu, navíc má neuvěřitelné štěstí.

Adrianne:Narodrila se roku 1810. Celý život se užírala zoufalstvím, protože se nic nedělo tak, jak si přála. Všichni její příbuzní zemřeli, jen její bratr přežil. Díky jejímu nevydařenému daru, ho ale přeměnili a ona zůstala sama. Když jí o pár let později navštívil, vysvětlil jí, že je upír. Poté nešťastnou sestru přeměnil, aby začala od začátku. Šest let chodila po světě a škodila, mstila se za svůj život, protože dokázala silou vůle přimět věci, aby udělaly přesný opak, než lidi chtějí. To samé dokáže i s tělem člověka nebo upíra. Dotyčný pak vůbec neví, co dělá a udělá přesný opak, než chtěl. Zastavili ji až Volturiovi, kteří jí chtěli nejdříve zabít, ale poté jí chtěl Aro ušetřit, aby se stala členem gardy. Adrianne nechtěla. Naštěstí přišli Morganovi a Adrianne si vzali na starost. Od té doby je Voturiovi nenávidí.

Dvojčata Bridget & Evelyn: Jejich životem se stále proplétaly 2 a 9. Už jako děti byla zvláštní. Lidé je chtěli, pidobně jako Jan a Aleca, upálit. Den před upálením záhadně zmizely, nikdo neví kam a jak. Když se probudily, už byly upíři. Později se dostaly až k Morganovým. Když se o dvojčatech dozveděli Volturiovi, moc chtěli Bridget a Evelyn získat na svou stranu. Dvojčata jsou vážně hodně zvláštní, vzhledem k 2 a 9. Byly zrozeny díky skutečnému ďáblovu rituálu, ale netuší, kdo to udělal. Můžou stvořit jakékoliv dítě, vybrat jeho vzhled, povahu, pohlaví, schopnosti, osud,...
 Několik takových už stvořily, jen čekají, až se k nim přidají a dosahnou tak svého osudu. Doufají že jím někdo pomůže objesnit jejich záhadu.

Boris: Jeden z výtvorů dvojčat. Jeho život byl přesně naplánový, jako od dvou praštěných puberťaček. Téměř jako z filmu. Díky Borisovi se nikdy nikdo nerozhodne špatně. Je to taky rodiný rádace.

***

Tak jo, to by bylo. Ted se vrhnu na samotný děj. Každou kapitolu bude vyprávět někdo jiný, aby byly vidět různé úhly pohledu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 LDE TEAM-MisS°N° LDE TEAM-MisS°N° | Web | 23. dubna 2010 v 10:05 | Reagovat

Mooc hezky se to čte! Edgar je hezký jméno pro krále!!:)

2 Will Will | Web | 23. dubna 2010 v 14:00 | Reagovat

Vypadá to zajímavě :)

3 >Miss.GirlsteenQa< your affie <3 >Miss.GirlsteenQa< your affie <3 | Web | 23. dubna 2010 v 14:02 | Reagovat

Nádhera, souhlasím s MisS°N°, strašně krásně se to čte, po slohové stránce je to prostě úžasný...moc tě obdivuju :-) Conrad má super schopnosti, chtěla bych ho vidět v akci..=DD Už se neuvěřitelně těším na samotný příběh..:))

4 Tess your raven aff :o) Tess your raven aff :o) | Web | 23. dubna 2010 v 15:23 | Reagovat

zajímavé :-D

5 *Klára_y♥ur_l♥ve_Aff♥ *Klára_y♥ur_l♥ve_Aff♥ | Web | 23. dubna 2010 v 21:40 | Reagovat

Jůůů...tyjoo..to je tak hezky napsanéé...osobně jsem strašně zvědavá,jak bude samotný děj vypadat:-) Jen tak dáál...
U tebe se NIKDY nedá nic vytknout...užž z minulých tvých povídek jsem byla zralá na odvykání:D Prostě máš talent!:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama