Flaunt Mag Preview: Kristen dodává: "Jsem nebezpečná - stejně jako vy"

24. dubna 2010 v 13:57 | Cullens lady ♥TL♥ |  Bella // Kristen Stewart
http://cullens-ladies.blog.cz
Kristen Stewart je opravdu plachá a nejistá, i když má za sebou neuvěřitelnou hereckou kariéru, včetně letošního nejvíce očekávaného filmu, Eclipse! Přečtěte si to, a zjistíte, co řekla časopisu Flaunt o tom, jak moc sama o sobě pochybuje! 

Podle těchto pokleslých ramen a často studeného výrazu v očích, Kristen Stewart je stejně nebezpečná jako každý z nás - a tak neuvěřitelně se nám odhalila v novém rozhovoru pro časopis Flaunt
!Copy with my source!
Chceš si tento článek zkopírovat? Napiš to SEM!!!

Twilight hvězda řekla Flauntu (Greggovi Lagambinaovi) , že
byla opravdu vynervovaná před jejím nejnovějším filmem "The Runaways", který prezentovali na festivalu Sundance. "Myslela jsem na to, jak budou všichni psát ty podělaný recenze. Myslela jsem a čekala jsem, že mi všichni řeknou, abych se vrátila k "Twilight". Ale nikdo to neřekl, že. Dala jsem do toho tolik. Pro práci na tomhle filmu bych klidně umřela. Takže když mi říkali všechny ty špatné věci, možná bylo dobré to prostě zastavit." 

Kristen také vysvětluje, proč - alespoň v duchu - může připadat dalším lidem tak odtažitá a rezervovaná. "Jsem defenzivní a na lidi se pravděpodobně moc neusmívám. I když mám hodně velké chvění v nohou, lidí si myslí, že jsem vždycky nepříjemná." 

Jak si vybírá své filmy. Kristen naznačuje, že je to instinkt. "Kdo ví, chceš se zapojit a žít pro to? Nemůžu si přečíst scénář a říct, že je to skvělé, protože v mém věku je to perfektní. Takový život nemůžu žít. Víte co tím myslím. To nejsem já." 

Zavedla nás hluboko do toho, jak jí sláva změnila: "Ano, já jsem rozhodně jiná. Hodně jsem toho překonala. Jedinou nejistotu jsem nevyvinula a jsem hodně paranoidní, když se na mě všichni dívají, i když tu nejsou."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tess your raven aff :o) Tess your raven aff :o) | Web | 24. dubna 2010 v 15:10 | Reagovat

návštěva :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama