Černé slunce z pohledu Rebeky-Vzpomínky(5.kapitola 3/7)

2. února 2010 v 7:21 | Cullens lady|M| |  Černé slunce z pohledu Rebeky
Je tu i konec předchozí vzpomínky."Už jsme tu."vystoupila jsem. Nahmatala jsem hůl a šla na pohřeb mého tatíka. Zamávala jsem na rozloučenou myšlence, že se tatínek vrátí. Stále jsem kulhala, musela jsem mít berli, ale jinak jsem byla v pořádku. Po tvářích se mi kutálely slzy, které mě pálily v nezhojených jizvičkách, sůl mi rozhodně moc nepomáhala. Skousla jsem si ret, abych se nerozvzlykala ještě víc.

Ulevilo se mi, že tahle vzpomínka už skončila.

"Pochop, já už nemůžu. Takhle to nejde. Kdyby to bylo poprvé, ale už se to stalo několikrát."
"Promiň, tohle vážně nebylo schválně."
"Jasně, to si řikala i minule."zamračila se Linda. Ležela na zemi. Opět se to stalo. Od té doby, co jsem měla autonehodu se mi to stávalo čím dál častěji. Vždycky se někdo skácel k zemi a byla jsem si jistá, že by mohl i umřít. Já jsem to NEDĚLALA naschvál, ale zkuste to vysvětit ostatním. Bylo to divné,když jsem se neovládla a byla jsem na někoho neštvaná, tak se mu stalo něco zlého, hned byl na zemi. Linda říkala, že to bolí. Že má vždycky pocit, že se roztříští na malé kousky, ale na to jsem neměla dost síly. Možná časem. Ale já jsem se toho děsila, v sedmi letech, kdy mi to začalo, jsem dokázala leda tak zvrhnout skleničku, teď už jsem byla schopná na ní udělat prasklinu.
"Minule to byla taky pravda."
"No jasně, to ti tak věřím."naštvaně vstala a odešla.
"Lindo, počkej!"už byla pryč. Byla to poslední kamarádka, která mi zbyla. Nikdo se se mnou už nebavil, všichni byli vyděšení. Upřímně jsem se jím nedivila. Tohle musí přestat. Musí! Klekla jsem si na trávník před naším domem. Obličej jsem si složila do dlaní. Postavila jsem první cihličku, základ k tlusté zdi, kterou jsem se postupně obklopila a odřízla se od společnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Z jakého pohledu se ti povídka víc líbí?

Z pohledu Rebeky
Z pohledu Aleca

Komentáře

1 *Klára_y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ *Klára_y♥ur_l♥ve_Aff♥♥♥ | Web | 2. února 2010 v 9:39 | Reagovat

NOOOOOOOOOOO JÁÁÁÁÁÁÁÁ PROSTĚ ČUMIM!
ÚŽASNÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝ!

2 ›Miss.GirlsteenQa‹ your affie <3 ›Miss.GirlsteenQa‹ your affie <3 | Web | 2. února 2010 v 16:57 | Reagovat

Jéééé!!! Četla jsem i ty předchozí dvě části a musím říct, že zase úžasnýý.. Strašně krásně si to napsala..hrozně tě obdivuju :) ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama